Získali jsme prostory skladu

Na počátku roku 2021 oslovila radnice MČ Praha 3 spolek ArtMap s nabídkou nevyužívaných prostorů pro umělecké projekty. To bylo prvním impulzem pro realizaci letitého nápadu spolku Skutek na zřízení Skladu uměleckého materiálu za odvoz.
V dubnu Rada MČ záměr schválila a od července máme k dispozici sklad v Chlumově 8. Tajemná a často zavřená bývalá autodílna sloužila ke skladování volebních uren a masopustních masek. Přitom jde o pěkný prostor s přístupem z ulice. Objekt byl již dávno odpojen od veřejných sítí vody, elektriky i kanalizace a nyní intenzivně pracujeme na jeho oživení, aby mohl už od září sloužit svému novému účelu.

 

Součástí objektu je i bujná zahrada, kterou sdílíme s radnicí a budoucí školou. Pracujeme na jejím zpřístupnění jak z objektu skladu, tak dvorany radnice, aby mohla být využívána veřejností. V logice našeho záměru zde chceme do budoucna pořádat i doprovodný program sdílených dílen.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení